Застосування віброрейки в сучасному будівництві

Застосування віброрейки в сучасному будівництві

Застосування віброрейки в сучасному будівництві

Специфіка створення бетонних поверхонь має на увазі ідеальне вирівнювання і гранично високу щільність готового матеріалу. Тому для ефективного та легкого ущільнення бетонної суміші ідеальним помічником може стати віброрейка.

Принцип роботи віброрейки

Віброрейка – сучасне, просте та надійне обладнання, що складається з металевої рами, на якій кріпиться вібраційний механізм. Найпоширенішим матеріалом для їх виготовлення є алюміній.  Будівельний інструмент поміщають на ущільнювану поверхню і переміщують по ній у міру ущільнення масиву.

Працювати віброрейкою досить просто. Перед заливкою бетонної суміші потрібно встановити напрямні в горизонтальному напрямку на нульовому рівні. Бетонний розчин слід заливати так, щоб рівень суміші був вище нижніх країв пристрою. Після цього на них встановлюють інструмент. Потім можна почати ущільнювати та вирівнювати саму поверхню. Для цього потрібно запустити механізм і протягувати рейку відповідно напрямними.

 Існує класифікація віброрейок за типом приводу:

 Електричні - економічні, але потребують джерел електроживлення при роботі. Перевагою електричних віброрейок є те, що вони екологічні, можуть працювати у приміщеннях без викидів вихлопних газів.

 Бензинові продуктивніші тому, що не залежать від наявності на робочому майданчику джерел електричної енергії.

Плаваючі віброрейки для бетону. Даний тип обладнання дуже легкий і при роботі не занурюється в розчин. Ціна віброрейки плаваючого виду порівняно невисока, це обладнання стане в нагоді вам, якщо є необхідність обробки великих площ. Якщо вам потрібно обробляти розчин високої щільності або якщо довжина профілю велика, то варто купити віброрейку з бензиновим двигуном.

Функціонуючі по напрямних віброрейки  для бетону. Профілі такого обладнання робляться з алюмінію або сталі, довжина їх варіюється в залежності від моделі. Перевагою є автоматизація роботи. Крім того, даний вид обладнання має велику потужність. Ціна віброрейки такого виду вище, але купити віброрейку для бетону, що функціонує по напрямних, все ж варто, якщо доведеться працювати з бетоном високої щільності.

З реверсом. Реверсівні прилади здатні працювати по бетону в різному напрямку, що прискорює роботу і робить процес ущільнення ефективнішим. 

Додати коментар